Gabinet psychologiczno-pedagogiczny


psycholog
mgr Hanna Wasilewska

pedagog
mgr Andrzej Starobrat

Hanna Wasilewska - absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła także studia podyplomowe dla psychologów Diagnostyka psychologiczna na Uniwersytecie Gdańskim, dwuletnie Studium socjoterapii i treningu interpersonalnego oraz roczny kurs  Podstawy psychoterapii dynamicznej  Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i liczne krótsze szkolenia. Prywatnie entuzjastka wypraw “gdzie oczy poniosą”, lecz najchętniej w górskim terenie. 

Dyżury:
poniedziałek, wtorek, czwartek: 10.00-14.00
środa, piątek: 09.00-13.00 

Andrzej Starobrat – absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Pedagogika specjalna: Oligorfenopedagogika. Ukończył także studia podyplomowe: Resocjalizacja i Profilaktyka, a także Mediacje sądowe i pozasądowe Polskiego Centrum Mediacji oraz liczne szkolenia i kursy doskonalące. Prywatnie fan muzyki wszelakiej, motocykli i literatury.

Dyżury:
poniedziałek, czwartek: 9.00-13.00
wtorek: 08-12.00
środa: 10.00-14.00
piątek: 11.00-15.00

Jesteśmy dla Ciebie w gabinecie naprzeciwko sekretariatu szkoły. Kozetek nie mamy, ale zapraszamy na wygodne fotele i rozmowę na każdy temat, z którym do nas przyjdziesz. Wysłuchamy, wesprzemy, gdy trzeba doradzimy.

I Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Książąt Pomorskich 16-18
81-749 Sopot

tel/fax: 58 551 14 93
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Sopocie, wszelkie prawa zastrzeżone
by zu