Klasa d

Mistrzostwa Juniorów U-18

Pierwszy mecz wygrany przewagą 30 pkt ! Brawo Trefl Sopot


Drugi również zwycięski!

https:/www.facebook.com/SopockaJedynka/videos/1742510189129932/

Trzymajcie kciuki za Michała!

Marcel Ponitka z Asseco Gdynia i Michał Kolenda z Trefla Sopot znaleźli się w gronie koszykarzy na wstępnej liście draftu NBA.
Dla Ponitki to kolejny krok w karierze. 20-latek dwa miesiące temu zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski. W drużynie Asseco także jest bardzo ważną postacią, zdaniem trenera Frasunkiewicza, robiącą postępy z meczu na mecz.

Kolenda z kolei jest podstawowym graczem Trefla, średnio notując prawie 7 punktów na mecz. Do wstępnego draftu zgłoszonych zostało 236 zawodników. Kluby będą wybierać z tego grona 21 czerwca.

Oprócz zawodników pomorskich klubów do draftu wstępnego zgłoszony został także Aleksander Dziewa z I-ligowego Śląska Wrocław.

Srebrny medal na II Międzynarodowym Turnieju Rosa Cup 2017

Nasi chłopcy z klasy 1d i 2d pod opieką trenera Kociołka wywalczyli srebrny medal na II Międzynarodowym Turnieju Rosa Cup 2017 – BRAWO PANOWIE!!! Serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom: Sebastian Rompa, Łukasz Klawa, Patryk Półkotycki, Mateusz Kowalski, Dominik Groth, Mateusz Zozuń, Patryk Łysiak, Benjamin Didier Urbaniak, Michał Pawlak, Błażej Kulikowski, Iwo Olender i życzymy kolejnych sukcesów.

 

rada