Trzecia debata w formule debat oksfordzkich.

W piątek, 24 kwietnia, w X LO w Gdyni odbyła się trzecia debata w formule debat oksfordzkich.
Drużyna sopockiej „Jedynki” zmierzyła się z zespołem gospodarzy, a tematem spotkania była niezwykle interesująca teza: „Należy żałować popularyzacji slum tourismu.”
Debata obfitowała w merytoryczne argumenty, celne riposty i emocjonujące wystąpienia. Ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna z X LO, wygrywając wynikiem 14:10.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnego przygotowania i dziękujemy za inspirujące spotkanie.
debata Gdynia 2
 
debata Gdynia 1

I Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Książąt Pomorskich 16-18
81-749 Sopot

tel/fax: 58 551 14 93
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Sopocie, wszelkie prawa zastrzeżone
by zu