"Razem robimy doradztwo"
W środę klasy 3a1 i 3a2 wraz z wychowawcami miały okazję uczestniczyć w wizycie studyjnej w firmie Dynatrace. Wyjście było jednym z elementów programu "Razrm robimy doradztwo".
Dziękujemy za cenny czas, inspirujące rozmowy, przybliżenie specyfiki pracy w firmie a także wiele wskazówek w kwestii wyboru przyszłej ścieżki zawodowej, przygotowania do procesu rekrutacji oraz dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego.


